Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, null given in /DISK3/www/3876/vlakemjednoduse.cz/dev/wp-content/plugins/wordpress-seo/src/helpers/robots-helper.php on line 27
Vyberte stránku

Pro pohodlnou cestu vlakem je dobré předem vědět z jakých typů vagónů je vlak sestaven. V jedné vlakové soupravě totiž bývají různé vozy. Některé jsou ideální pro cestování s kočárkem a s dětmi, jinde je místo pro kolo, pro vozičkáře, máme vozy jako tiché a další cestující vyžadují stoleček a sezení po směru jízdy.

Startujeme s novým jízdním řádem 2019/2020

Co vás zajímá

Popis a hodnocení nádraží

Popis a hodnocení nádraží

Pojďte se podívat na nádraží dříve než pojedete. Je nástupiště široké, rovné a bezpečné? Vede na nástupiště výtah, schody nebo překračuji koleje? Popis a hodnocení nádraží z pohledu uživatelské přívětivosti, bezpečnosti a kvality služeb.

Popis a hodnocení vozů

Popis a hodnocení vozů

Vyberte si vůz na vaši cestu. Pojedete v kupé nebo radši v otevřeném oddílu? Je zde místo pro kolo, kočárek, kam s kuframa?

Vaše email adresa je určena jen a pouze pro případnou odpověď na Vás dotaz / komentář. Vaše email adresa nebude nikde zveřejněna ani poskytnuta třetí straně, nebude na ní zasíláno žádné obchodní sdělení a ni nebude ani jinak zpracovávána. Pokud bude Váš dotaz / komentář zajímavý, budu jej, po úpravě, publikovat, ale bez uvedení Vašeho jména a email adresy.