Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, null given in /DISK3/www/3876/vlakemjednoduse.cz/dev/wp-content/plugins/wordpress-seo/src/helpers/robots-helper.php on line 27
Vyberte stránku

Autor, o webu

Webové stránky Kočárek ve vlaku & Dítě ve vlaku spravuje a na většinu vašich dotazů odpovídá Pavel Boucník

Autor, Pavel Boucnk, se dlouhodobě věnuje veřejné dopravě v České republice. Tento web radí jak zvládat cestování s dětmi a s kočárkem vlakem. Autor ve volném čase organizuje výlety pro rodiny s dětmi, což byl také impulsem pro vytvoření těchto stránek.

Dlouhodobým cílem je pomoci zlepšit úroveň a bezpečí při cestování vlakem s kočárkem a s dětmi, pro starší občany a obecně pro všechny, kteří se potýkají s nástrahami nízkých nástupišť (v oblouku) a vysokých schodů do vlaků.

Autor je kritikem nízkých, úzkých nástupišť a nádraží v oblouku. Ty jsou nepohodlné a hlavně nebezečné pro cestující, zejména pro starší občany a děti. Nízká nástupiště a nádraží v oblouku prodlužují čas nástupu a výstupu z vlaku, a znehodnocují investice do nízkopodlažních vlaků, kdy i do těchto vozů musíme nastupovat do schodů.

Mezi další jeho projekty patří již několikaletý blog OneManBrnoBlog – věnovaný veřejné a individuální doprava v Brně a v brněnské metropolitní oblasti. A investicím v této oblasti. Autor se aktivně účastnil debaty o modernizaci železničního uzlu Brno – Nové Nádraží Brno.cz

Webové stránky Kočárek ve vlaku & Dítě ve vlaku nabízí na svých stránkích místo pro inzerci. Jak bannery, tak představení produktů a služeb pro malé cestovatele. Recenze. V případě zájmu, využijte kontaktu níže.

 

Kontakt

Adresa

Brno, Česká republika

Email

vlakem.jednoduse@gmail.com

Phone

Napřed mi napište 🙂

Napište mi

Vaše email adresa je určena jen a pouze pro případnou odpověď na Vás dotaz / komentář. Vaše email adresa nebude nikde zveřejněna ani poskytnuta třetí straně, nebude na ní zasíláno žádné obchodní sdělení a ni nebude ani jinak zpracovávána. Pokud bude Váš dotaz / komentář zajímavý, budu jej, po úpravě, publikovat, ale bez uvedení Vašeho jména a email adresy.